نتایج جستجو برای عبارت :

خطر محبوب بودن نزد مردم به‌ خاطر خدا

من مواعظ علی بن الحسین‌علیه السلام: وقال له رجلٌ: إنّی لأحبّک فی
اللّه حبّاً شدیداً، فنکس علیه السلام ثمّ قال: الّلهم إنّی أعوذبک أن
اُحَبّ فیک وأنت لی مبغض ثمّ قال له: أحبّک للذی تحبّنی فیه. (تحف العقول صفحه ۲۸۲) نکته
اساسی که در این بیان وجود دارد و درس بزرگی برای ما است، توجه فوری به
خطری است که در برابر چنین پدیده‌ای (محبوب بودن نزد مردم بخاطر خدا) انسان
را تهدید میکند. لذا وقتی آن مرد به حضرت عرض می‌کند که شما را برای خدا
دوست دارم نم
محبوب منبه یاد بیاور سوگواری‌هایم را برای چهارشنبه‌در پنجشنبه های خاکستریدر خیابان‌های سردِ بی تو بودن را که بارها از آن عبور کرده‌ام
 محبوب منبه یاد تو شعرهایم را در باغچهدر صحرادر دشت می‌کارمو نام مقدست را بر تن تمام سپیدارهاحک کرده امو با باد می‌رقصمبا رود می‌خوانمو با لک‌لک ها پر می‌گیرم
 محبوب منبی دلیل دلتنگ تو می‌شومبی‌دلیل گریه می‌کنمبی‌دلیل به کوچه می‌زنمقلب من به شکستن‌های بی‌دلیل عادت داردنگران نباش!تو مقصر نیستی
محبوب من
لطفا بی‌ارتباط‌ترین آدم روی زمین با رشته‌های مهندسی باش و اصلا هم سمتشان نرو.
اگر هم خدایی نکرده در این فازها بودی، بیا به خاطر خود دوست داشتن ربطی به مهندسی شیمی و بیوشیمی و نانو نداشته باش لااقل:|

پ.ن: مچروت همان چرت است بر وزن محبوب. یکسری چرت محبوبانه که نشر می‌دهمشان.
گاه از مردم رای‌گیری می‌کنند تا رای مردم را از ایشان بگیرند، دستگیر کنند، اخراج کنند‌. بعد از انتخابات کُن فَیَکُن می‌شود، به آن که برنده نمی‌شود می‌گویند برنده باش و برنده می‌شود. روی خوش زندگی به بنده‌ی سلطان چند روزیست، روزیِ او به یک ترشرویی صاحب این بندگی بند است. این داستان کهنسال ده ساله‌ی ماست، ناز شست آن قماربازی که دست آخر همه چیزش را به خاطر خلق ببازد و دل مردم را ببرد. باید آن قدر خوب زندگی کرده باشی، آن قدر به خاطر سوار مردم
به عنوان کسی که مدت مدیدی چفیه می انداختم و الآن فقط ملبّس هستم، میگم عمامه خیلی محبوب تره.
برای مثال مردم به چفیه واکنش های بدی نشان می دادند و حتّی گاهی نزدیک بود که به زد و خورد فیزیکی کشیده بشه.
امّا تقریبا هیچکدام از آن ها در ایّام معمم بودن رخ ندادن.

واقعا این بسیجی ها چه کرده اند که یکی از نمادهای دفاع مقدس، تا این حد در بین مردم منفور شده است!!
اصلا آیا تقصیر بسیجی ها بوده؟
علی به مالک اشتر گفت: ‏«باید محبوب‌ترین کارها نزد تو اموری باشد که در جهت رعایت حق از همه کامل‌تر و از نظر عدالت شامل‌تر و از نظر رضایت عمومی مردم جامع‌تر باشد زیرا خشم توده مردم خشنودی خواص را بی‌اثر می‌سازد اما ناخشنودی خاصان با رضایت عامه مردم جبران پذیر است»
محبوب من!
شما دست روی هر درختی می‌گذارید بهارنارنج می‌شود.
شما نیستید آسمان بی‌حوصله است، درخت انجیر گیج است.
آینه گریه می‌کند. زیرا که هم من و هم آینه هر دو دلتنگیم.
محبوب من!
از دور شما را می‌بینم. آسمان به حرکت درمی‌آید، ابر می‌شود، باران شورانگیزی می‌بارد. غرق باران می‌شوم.
شما که نیستید، ابر سمی می‌بارد. بارانی که مرا زنده می‌کرد، مسموم می‌کند.
محبوب من!
همیشه همه‌ی مردم از دور شما هستند.
| محمدصالح علا |
آرزو داشتم معلم زبان شم که وسواس اونم تو سال کنکور و اون انتخاب رشته ی داغون آرزوم را سوزوند 
رویای نوجوونیم این بود که جایی که هستم همه منو میشناسن و محبوب و مشهورم 
اما وارونه شد همه منو میشناسن اما نه به محبوب بودن :| و من هم کسیو نمیشناسم 

هدف ندارم 
۳۴ سال بی هدف 
۳۴ سال بی ثمر 
امسال نیز خواهد گذشت 
فقط تا کی؟ 
نمی دونم 
نقش پادری را بازی نکنیدفکر می‌کنید چرا آدم‌هایی که بیشترین فداکاری و دلسوزی را در حق دیگران می‌کنند و حتی در این راه از خواسته‌های خود می‌گذرند "نمی‌توانند" به اندازه افرادی که چنین روشی را در زندگی ندارند، محبوب‌تر باشند؟برای این‌که محبوب و زیبا باشید هرگز نقش پادری را به‌عهده نگیرید تا دیگران از رویتان رد شده و لگدمال‌تان کنند.سعی نکنید خودتان را به خاطر دیگران قربانی کنید.خواسته‌ها و نیازهایتان را با جرات بیان کنید تا دیگران هم
دو روزی میشه که ساعت دیواری اتاق خواب مونده و یه ساعتی عقب افتاده. البته کار می کنه اما هر چند وقت یکبار که میزونش می کنم یک روز صبح پا میشم می بینم که یه ساعت عقب افتاده. حالا نمی دونم به خاطر نامیزون بودن روی دیواره، به خاطر قدیمی بودن، یا واقعا باتریش ضعیف شده. یا شاید هم با من لج کرده.
سگ گلدن رتریور اگر بهترین نژاد سگ نباشه قطعا یکی از بهترین هاست! محبوبیت شدیدی بین سگ دوست ها داره و در سال ۲۰۱۹ سومین سگ محبوب در دنیا شد.
اگه دنبال یه سگ مهربان، باهوش و زیبا می‌گردید که رابطه خیلی خوبی هم با بچه‌ها داشته باشه این نژاد بهترین انتخابه. این سگ هم به خاطر ظاهر زیباش و هم به خاطر اخلاق خوب و مهربونی که داره خیلی پرطرفداره و اصولا یه سگ خانواده به حساب می‌آد.
در این مقاله در مورد این نژاد محبوب و دوست داشتنی مفصل صحبت می‌کنیم؛ ا
خواهر دار شدم. خواهرهایی که هنوز معلومم نبود که در پذیرفتن دست محبتشان کوتاهی کرده ام. هنوز معلومم نبود که دزدکی چقدر دل بهشان سپرده ام و چقدر بار تنهایی عاطفی ام را روی دوش مهرشان گذاشته ام. اما همیشه یک چیز سخت این وسط هست. این جور وقتها....این جور دلگشودن ها و دل سپردن ها الان که توی انبساط است و خرم است و خوب است برای روزی که انقباضی پیش می آید مهیایمان می کند یا نه؟
آیا من روزی که کوچکترین ناراحتی و صدمه ای در راه این دوستی ها برایم پیش بیاید
زنان محبوب و جذاب، به خودشان احساس خوبی دارند. روانشناسان بزرگ معتقدند در مرحله ی اول، زنان باید احساسات منفی را که به خودشان دارند بشناسند.
احساسات منفی در عمق ضمیر ناخودآگاه یک زن، دفن و موجب می شود که او، احساس کند نمی تواند رابطه ی خوبی با همسر و اطرافیان داشته باشد.
رایج ترین احساسات منفی درباره ی خود عبارت اند از: احساس بی ارزشی ،محبوب نبودن و عجیب و زشت بودن و نالایق بودن و جذاب نبودن، که زنان با داشتن این احساسات منفی درباره ی خود، یک
از آدمایی که انقدر مغرورن که هیچوقت حاضر به عذرخواهی کردن نیستن متنفرم.
ازینایی که در ظاهر مظلومن و همه فکر میکنن هیچوقت کسیو ناراحت نمیکنن اما همه گندی میزنن و نهایتا تو هم صرفا به خاطر شلوغ بودن و مظلوم به نظر نرسیدن!در هر شرایطی آدم بده به نظر میرسی متنفرم!
از اینایی که یه مشت دروغ سرهم میکنن تا اتفاق افتاده رو به نفع خودشون بکنن متنفرم.
از اینایی که کارای بقیه رو هی عیب می گیرن اما خودشون هر کاری دلشون میخواد میکنن متنفرم.
از آدمای خودخواه
نقد مستند قطار مسیر ۶۰
مستند قطار مسیر ۶۰ به کارگردانی کتایون جهانگیری، موسیقی ایران در دهه اول انقلاب را از دو ‌زاویه: دولت و مردم. تقابل‌ها، تضادها و همراهی‌ها تا رسیدن به فضای باز و ظهور دوباره موسیقی ‌پاپ در ایران روایت می کند.
بررسی موضوعی مستندهای محبوب در سال‌های اخیر نشان می‌دهد که هنر یکی از محبوب‌ترین موضوعات برای تولید مستند در نزد مردم است. در همین راستا، آثار مختلفی در سال‌های اخیر به بازنمایی مستندگونه هنر و زندگی هنرمند
فکر کردن به اینکه یه میلیون تا کتاب وجود داره که باید بخونم و میخوام که بخونم هیجان‌زده و مضطرب‌م می‌کنه. انگار برای هیچ کاری و شاید هم برای همه‌ی کار‌ها کافی نیستم. یک من کافی نیست. باید از پوچی و هیچی و گرفتاری های احمقانه رهید. که ره به سمت کمال برداشت. به سمت حال با خود خوب بودن.

+ کاش دیگه درس نداشتم. یا کاش درسم تو دهن مردم نبود.
++ کاش‌تر اینکه کاش غزل مهدوی بودم. یا منی که از کودکیِ کودکی موسیقی یاد گرفته بودم و تو دانشگاه ادبیات می‌خو
۱-امروز کلی فیلم و گزارش پخش شد، که آره تهران ترافیک هست و تردد زیاددددد
داداشم حدود ساعت ۳ یه عکس از مترو فرستاد که چند نفر داخل واگن بودن
شاید مردم با ماشینا اومدن توی خیابون دور دور و سرکار رفتن :|
 یادم نمیاد آخرین بار کی رفتم بیرون 
خوبی خونه ما اینه که ویلایی هست امسال هم کلی باغچمون خوشگل شده :))
شبیه پارک شده 
۲_ خوبه توی کشور ما به خاطر ماسک و دستکش همدیگه رو کتک نمیزنن 
هر روز کلی مسخره میشدیم
بماند که به خاطر دستمال توالت همدیگر رو زدن
PSP بسیار محبوب است و مردم می خواهند بازی های PSP را بارگیری کنند. بارگیری بازی برای PSP بسیار ساده است اگر می دانید چه کاری انجام دهید ، اما اگر اینگونه نباشد ، یافتن این بارگیری های بازی دشوار است. برای انجام یک جستجوی ساده برای بارگیری بازی های PSP ، نتایج متنوعی را …The post بارگیری بازی های PSP – چگونه بازی ها را برای PSP خود بارگیری کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2SOicz1
مشاهده مطلب در کانال
گربه پرشین

این گربه پشمالو و موبلند و زیبا که اصالتی ایرانی هم داره یکی از محبوب‌ترین و بهترین نژادهای گربه در دنیاست و از گذشته‌های دور به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شده. حتی بسیاری از نژادهای محبوب گربه که در حال حاضر وجود دارن هم به نوعی از ترکیب نژادی با گربه پرشین به وجود اومدن و جدشون یه گربه پرشین اصیل بوده!این نژاد گربه به خاطر شخصیت آروم، باوقار و مهربونش مشهوره و صورت فلت بامزه و جمع شده و همینطور چشم‌های گرد و بانمکش اونو مح
یک ‌اشتباه بزرگ: بدتر دانستن جنس مردم زمان خود از مردم زمان ‌گذشته 
خدا که این همه لجاجهای اقوام گذشته با پیغمبران خودشان را در قرآن بازگو کرده است، برای این است که همه و خود پیغمبر بدانند که ای پیغمبر! اگر مردم تو لجاج و عناد به خرج می‌دهند گذشتگان از اینها بدتر بودند، و مردم مسلمان هم اینقدر یأس و ناامیدی به خودشان راه ندهند.
یکی از فکرهای بسیار غلط همین است که ما مردم زمان خودمان را جنساً از مردم زمان پیشین بدتر بدانیم، چون وقتی که بدتر ب
به مناسب بزرگداشت سردار سلیمانی گردهمایی بزرگ علما و روحانیون اهل سنت شمال کشور برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز به نقل از خبرگزاری  مهر، صبح چهارشنبه به مناسب بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش گردهمایی بزرگ علما و روحانیون اهل سنت شمال کشور در کانون طه گرگان برگزار شد.
رئیس مرکز اسلامی شمال کشور در این آئین اظهارکرد: سردار سلیمانی در ۲۱ سال فرماندهی سپاه قدس در نهایت خفا و بی نام نشان بودن، اینگونه محبوب قلب‌های مردم شد.
حجت
مغازه ها بسته شده و شهر به یک اغمای تاریخی فرو رفته. سوپر مارکتای محل تا چند روز پیش میز گذاشته بودن جلو مغازه و در حال فروش بودن با این شرط که اسم محصول ر میگید و ما میذاریمش تو پلاستیک ببری. هایپر مارکتای بزرگ تخلیه شدن و میوه فروشی ها هم تک و توک بازن. تردد مردم تو مرکز شهر کمتر شده اما قطع نشده دیگه خودتون مردم و بازار شب عید رو میشناسید. این چند وقته روزی نیست که نشنویم یکی از اقوام و آشنایان مریض نشده. از مریضی ترسی ندارم چون هم رعایت میکنم

گفت و گوی چند زبانه
مردم مالزی گفت و گوهای متفاوتی با یک دیگر دارند.هنگامی که در حال صحبت با یکدیگر هستند شما می توانید دو یا چند زبان را بشنوید.از جالبی های گفت و گوی چند زبانه ی مردم مالزی این است که تمامی این گویش ها از زبان محلی و مادری آن ها جدا است.یعنی در مکالمات خود از زبان های مختلف استفاده می کنند که این کار بسیار جالب است.پس می توان گفت که مردم مالزی دو یا چند زبان را بلدند و در صحبت با یکدیگر از کلمات و جملات متفاوت استفاده می کنند.
س
شاعرانه وصفت می کنم محبوب مندلنشین توییاز تو باید بر برگ گل نوشت و به عطر سازی بردخواهی دید که گل بی نظیرترین رایحه را از نام تو به وام خواهد گرفتو آن گاه هر مشامی که از استشمام نامت جان خوش کندبی اختیار عقل را در پیشگاهت بر زمین می گذارددل است دیگرآنجا که تو باشی به سر گردن نمی نهد ...#الهام_ملک_محمدی
میگه که : فتقطعوا امرهم بینهم زبرا
              کل حزب بما لدیهم فرحون
و من به این فک می‌کنم که فرح بودن ما معنیش این نیست که داریم راه درستی رو می‌ریم. و تازه بعدش هم میگه فذرهم فی غمرتهم حتی حین. یعنی بذار خوش باشن... 
اینروزا خیلی حس می‌کنم مردم معیار "خوب" بودنشون "خوش" بودن شده. حتی خود منم از این مردم مستثنی نیستم. باید دنبال چیز دیگه‌ای بگردم. 
بعدش میگه : ایحسبون انما نمدّهم به من مال و بنین
                   نسارع لهم فی‌الخیرات

صالح علا توی هندزفیری گوشم حرف که میزنه و من صدای تو رو جاش تصور کنم ...ناراحت نمیشی که؟وقتی میگه محبوب من ...آخ که دلم گرفته امشب!
چی میشد تو این موقع شب از پشت یه گوشی ...با هر خطی از هر جای دنیا ...نه اینقدر قشنگ ...نه اینقدر آهنگین ...نه با این همه موزیک و نه توی اتاق آکوستیکی ...که از شلوغ ترین جای دنیا ...از دور ترین نقطه دنیا به من...ار یه تلفن عمومی حتی و نه حتی دوستت دارم ...یه شب بخیر به من و به مقصد من ...پچ پچ میکردی ...؟محبوب من که نه ...اسم کوچیکمم یه
امام جمعه محبوب شهرستان شبستر:
نهضت احیا و ترویج زکات را همگانی کنید
حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه محبوب شبستر با صدور پیام مهمی مردم و باغداران را دعوت به پرداخت زکات و دستگیری از نیازمندان کرد:
پرداخت زکات با نیت شکرگذاری از درگاه الهی موجب تداوم نزول برکات آسمانی و ازدیاد محصولات می شود
همه مردم در نهضت احیاء و ترویج زکات سهیم باشند
گاندی قشنگ میگه:" اگر جرات زدن حرف حق را نداری لااقل برای کسانی که حرف نا حق میزنند دست نزن 
ناپلئون میگوید: "دنیا پر از تباهی است،نه به خاطر وجود آدمهای بد،بلکه به خاطر سکوت آدمهای خوب."
وقتی برنامه های شعبده بازی رو نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشم:" مردم برای کسی دست میزنن که گیجشون کنه، نه آگاهشون !
امیرالمؤمنین علیه السلام: 
اگر پنج خصلت نبود، همه مردم جزوِ صالحان مى شدند: قانع بودن به نادانى، آزمندى به دنیا، بخل ورزى به زیادى،ریاکارى در عمل، و خودرأی بودن لَولا خَمسُ خِصالٍ لَصارَ النّاسُ کُلُّهُم صالِحینَ: أوَّلُهَا القَناعَةُ بِالجَهلِ، وَالحِرصُ عَلَى الدُّنیا، وَالشُّحُّ بِالفَضلِ، وَالرِّیاءُ فِی العَمَلِ، وَالإِعجابُ بِالرَّأیِ 
 المواعظ العددیّة، صفحه 263 
محبوب من! به خویشتن جفا کردم. این درها باز نمی شوند و من اغلب خودم را سرزنش می کنم که چرا عمر را پشت درهایی تباه کردی که هرگز باز نمی شوند.محبوب من! آیینه ها گفتند که بگویم چقدر خندیدن به شما می آید. وچقدر نگاه کردن،به چشم های شما می آید.محبوب من!همه نقاشی ها وپرتره ها می گویند به شما بگویم که لبخند مونالیزا، اقتباسی از یک تبسم نیمه کاره شماست.محبوب من! چه قدرشادی و امیدبه آینده، به شما می آید. چه قدر دست به سرکردن، روزهای سرد زمستان، به شما می آی
یعقوب لیث صفاری
«248 - 265 ق / 862 - 879 م»
آغاز قدرت گیری یعقوب
یعقوب، فرزند لیث، رویگر زاده‏ای سیستانی، از اهل قریه قونین؟ بود که در جوانی به همراه برادرانش: عمرو و علی، در عیاریها و شبگردیهای شهر شرکت می‏جست.در روزگار یعقوب و به ویژه در زادگاهش سیستان؛ که خاطره پهلوانیهای خاندان زال و سام نریمان در اذهان مردم هنتوز زنده بود، خاطر رویگر زاده جوان و عیار پیشه، که متأثر از قصه‏های رستم و جنگجوییهای پهلوانی‏اش بود، از همان ایام جوانی، پتک و چکش ر

لبنیات شاخه‌ای بسیار متنوع از مواد غذایی است و هزاران سال است که بخشی از رژیم غذایی بشر را تشکیل می‌دهد. با‌این‌حال خوشمزه‌ترین غذای لبنی پنیر است. پنیر، با توجه به محبوبیتی که بین مردم دارد، در بسیاری از دستورهای آشپزی موجود در دنیا نقشی اساسی ایفا می‌کند و پای ثابت بسیاری از غذاهای مشهور است. در این مقاله‌ی چطور شما را با انواع پنیر، ویژگی‌ها و ارزش غذایی پنیرهای محبوب در دنیا آشنا خواهیم کرد.
ارزش غذایی به‌ازای هر ۱۰۰ گرم پنیر نوش
پقتی خبر را خواندم، کسی را ندیدم تا احساساتش در من القایی ایجاد بکند، شوکه شدم، خشمگین شدم، اشکم درآمد، نفرت در من شعله کشید.
مادرم از در آمد، نمی دانم چرا، به او گفتم خبر را، دو دستی به سرش کوبید، خشمگین و اندوهگین شد، زار زار گریه می کرد. به همسرم زنگ زدم، صدایش بین گریه هایش به من فهماند که او هم خبردار شده...
برای محبوب شدن، گاهی ظاهر آراسته می کنیم، نقش رفتار خوب از خودمان درمی آوریم روی محوری بین صدق صددرصد و کذب و رودربایستی و مردم داری و.
دولت روحانی و جریانات حامی انتخاباتی ایشان که احمدی نژاد را به خاطر طرح های مسکن مهر، سهمیه بندی سوخت و .... گداپرور نامیده بودند، بیش از پیش مردم را به این سمت سوق دادند.
یک روز کشاندن مردم به خیابان ها برای خرید ارز با قصد یا بدون قصد سوء ، یک بار کشاندن مردم به فروشگاه های اینترنتی برای ثبت نام گوشت و مرغ و تخم مرغ اینترنتی!
یک بار با کارت ملی ! یک بار با کد پستی !  آخرش فکر کنم نوبت به کوپنی کردن گوشت و مرغ و تخم مرغ برسد! زمان های انسان های نخست
هرگاه خرد کامل شود سخن کم میشود.
خردمند کسی است که زبانش را از غیبت باز دارد.
عاقل ترین مردم از عیب خودش اگاه و از عیب دیگران نا اگاه است .
خردمند ترین مردم در انتقام از مردم نادان سکوت کند.
عاقل ترین مردم کی است که کار های جدی او بیش تر از شوخی هایش باشد
هرکس عقلش کاهش یابد شوخی هایش افزایش می یابد.
از نشانه های خردمند ان است که هرانچه را میداند نمی گوید.
و دیگران را به خاطر اشتباهات خودش سرزنش نمیکند. 
احمق ها با خشم و پرخاشگری واکنش نشان می دهند
رهبرانقلاب:
در منطق حکومت علوی اگر کسی به خاطر مسئولیتش دارای امتیاز و احترامی شد، این موضوع نباید اخلاق و رفتار او را با مردم تغییر بدهد و او را از مردم دور کند.
۹۷/۷/۲۳
پ‌ن: با این معیار، تشخیص مسئولین #علوی و #اموی از یکدیگر کار سختی نیست.
میتوان گفت  طراحی لوگوی حرفه ای ها جزو مهمترین مسائلی هستنند که به صورت انفرادی نمایان گر برند یک شرکت هستنند و هویت و شخصیتی خاص برای یک سازمان و یا شرکت ایجاد میکنند در واقع این لوگو ها نیستنند که محصولات ما را میفروشند نقش هویت سازی را به عهده دارند به همین خاطر لوگو ها باید خاص باشد  و به بیننده حس امنیت بدهد همچنین باید آنقدری ساده و حرفه ای طراحی شود که به راحتی به خاطر سپرده شود
ارتباط لوگو با برند و موضوع آن
در طراحی لوگو نیاز نیست که
                              وسوسه و خشم: واذا ما غضبوا یغفرون والذین لذا اصابهم البغی هم ینتصرون((79 ))
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را قرائت کند در بین مردم نیکو زندگی می کند و آمرزیده می شود و در بین مردم محبوب شود جهت بر آورده شدن حاجت 21 بار تلاوت شود وهرکه بخواند بی شمار حسنه یابد و  اگر آیه زیر را به طفل ببندند نگرید : افمن هذا الحدیث تعجبون و تضحکون و لا تبکون و انتم سامدون
هیچ وقت بنده‌ی مقرب خدا نبودم. همیشه هر جا صف‌بندی شده ته صف روسیاها ایستادم؛ 
هر وقت که از هر خیری آخری و دست دومش بهم رسیده یا اصلا بهم نرسیده با خودم گفتم حتما لیاقتشو نداشتم؛
داشتم دوستایی که خیلی برای پاک و معصوم بودن و مومن شناخته شدن دست و پا می‌زدن؛ انقدر که براشون افتخار و مزیت بود که اسم‌شونم مثل خودشون نماد معصومیت می‌شد. 
من این‌جور بنده‌ای نبودم. در واقع انقدر کارنامه‌م سیاه بود که نخوام به روشی که خودم می‌رم بگم رسم مومن
هیچ جوری نمیشود فروش و رشد آینده را برای یک نام تجاری آنلاین که در حال حاضر کاملا لوکس و محبوب است پیش بینی کرد. به همین دلیل ما  تحلیل کردیم که چگونه تاپترین برندهای لاکچری دارای رتبه عالی آنلاین هستند و چه چیزی باعث شده که آنها در میان مشتریهای ثرتمند خیلی محبوب شوند.
ادامه مطلب
وقتی این روزها اوضاع مملکت را می‌بینم یاد "قلعه" بازی کردن خودم می‌افتم، یاد صدای روی مُخ آن مردک وراج که پشت سر هم می‌گفت:" سرورم آذوقه کم است ؛ سرورم مردم گرسنه هستند ؛ سرورم رعایا دست به شورش زده‌اند؛ سرورم از انبار دزدی شده است، سرورم..." البته چندباری هم به خاطر دارم که گفت "سرورم مردم راضی هستند؛ سرورم مردم بسیار شما را دوست دارند، سرورم..." و از این دست حرف‌های تخیلی که فقط مختص بازی هستند!امشب هر چقدر به مغزم فشار اوردم نتوانستم جملاتی
شبکه AMC به تازگی تصاویر جدیدی از فصل دهم این سریال محبوب را منتشر کرده است. تنها دو ماه تا آغاز پخش فصل دهم سریال محبوب و مورد انتظار «مردگان متحرک» (The Walking Dead) باقی مانده است و به همین خاطر نیز شبکه AMC تصاویر جدیدی از فصل دهم این سریال را منتشر کرد.
ادامه مطلب
عنوان مطلب اسم ی کتابه با همین عنوان اثر اقای سعید گل محمدی.
عنوانش خیلی تکان دهنده است.
در پشت جلد کتاب میخوانیم :
شما چطور مایلید زندگی کنید؟ و چطور می‌خواهید این بازی را انجام دهید؟ آیا می‌خواهید در لیگ‌های بزرگ، یا در لیگ‌های کوچک بازی کنید. در دسته‌های اولی‌ها یا در دسته دومی‌ها؟ آیا می‌خواهید بزرگ بازی کنید یا کوچک؟ انتخاب با شماست. بیشتر مردم بازی کوچک را انتخاب می کنند. چرا؟ اول به خاطر ترس. آن‌ها شکست را با مرگ برابر می‌بینند و
امیرالمؤمنین(ع):
محبوب‏ترین مؤمن نزد خداوند کسی است که مؤمن فقیری را  در تنگدستی دنیا و گذران زندگی یاری رساند. 
إنَّ أحَبَّ المُؤمنِینَ إلَی اللَّهِ مَن أعانَ المُؤمِنَ الفَقیرَ مِنَ الفَقرِ فی دُنیاهُ و مَعاشِهِ» (تحف العقول، ص376)
تو را به جای همه کسانی که نشناخته‌ام دوست می دارمتو را به خاطر عطر نان گرمبرای برفی که آب می‌شود دوست می‌دارمتو را به جای همه کسانی که دوست نداشته‌ام دوست می‌دارمتو را به خاطر دوست داشتن دوست می‌دارمبرای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریختلبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می‌دارم
تو را به خاطر خاطره‌ها دوست می‌دارمبرای پشت کردن به آرزوهای محالبه خاطر نابودی توهم و خیال دوست می‌دارمتو را برای دوست داشتن دوست می‌دارمتو را به خاطر بوی لا
معیارهای خوب بودن یک شرکت بیمه :

واقعیت این است که معیارهای زیادی وجود دارند که بتوان تشخیص داد کدام شرکت ها در رتبه های برتر هستند، معیارهایی مانند:
1-عملکرد شرکت بیمه عمر در بازار2- سطح توانگری مالی و میزان سرمایه شرکت بیمه3- نحوه پرداخت خسارت به مردم4- ارتباط و حمایت از نمایندگان بیمه عمر5- شفاف بودن و وجود کمترین ابهام در طرح های بیمه6- سابقه شرکت7- میزان سود دهی8- میزان فروش بیمه عمر9- مشتری مداری و ارتباط پس از فروش بیمه10- نوع و نحوه پرداخت
بیشتر مشکلات زندگی ات از ‌آنجا شروع میشه که:  تو نه برای خودت، بلکه برای اطرافیانت زندگی می کنیلباس میپوشی که مد باشهدر رشته ای درس میخوانی که کلاس داشته باشهبا کسی ازدواج می کنی تا دهان مردم را ببندیبچه دار میشی که برایت حرف در نیاورند جوری زندگی میکنی که فقط دیگرانو راضی کنی برای مردم زندگی کردن، یعنی برده و غلام بودن.برای مردم زندگی کردن، یعنی خودتو به حساب نیاوردن.برای مردم زندگی کردن، یعنی کوچک بودن.برای مردم زندگی کردن، یعنی مرگ تد
سه شنبه حالم بد بود.  در واقع حالم خیلی بد بود. در واقع حالم خیلی خیلی خیلی بد بود. چرا؟ به خاطر یک اتفاق کوچکی که دوشنبه افتاده بود. و من اینطوری ام دیگر! بعد از یک اتفاق بد کوچک، اتفاقهای بد دیگری را می اندازانم. تا حال بد تثبیت شود و بهانه ای شود برای ناامید بودن، دلخور بودن، بدبخت بودن و در نتیجه نشستن در انتظار اتمام که راحتتر از هر کار دیگری است. صبح که رفتم مدرسه هوا به شکل غیرمنصفانه ای دلربا شده بود و هیچ با حال دل من هماهنگ نبود. درس نخوا
یکی از تاثیرات خوب بیان روی من این بود که یا کتاب ها دوست شدم البته فقط کتب غیر درسی⁦;-)⁩
به خاطر بسته بودن کتابخانه ها این ایام رفتم اشتراک بینهایت برنامه طاقچه گرفتم
یعنی من شب گرفتم، صبحش پیامک آمد از کتابخانه که به خاطر کورونا و... اشتراک بینهایت طاقچه برای شما فعال شده:/

+ راستی یه تخم مرغ دیگه هم پیدا شد، علاوه بر قبلیا:)
دانلود آهنگ شهاب مظفری اتفاقا عشق
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * اتفاقا عشق * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , شهاب مظفری باشید.
دانلود آهنگ شهاب مظفری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Shahab Mozaffari called Etefaghan Eshgh With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ شهاب مظفری به نام اتفاقا عشق
اتفاقا عشق یعنی راه را گم کرده باشی اشتباهی را برای بار چندم کرده باشیاتفاقا بهتر است از چشم عاقل ها بیو
یه خلاصه کتابی رو گوش می دادم که راجع به تاریخ نمک بود.قبلا هم یکی شنیده بودم که از چای حرف زده بودن که تو دوره ای که محبوب شده بود چه کالای مهمی بوده و یاعث چیا شده.نمک هم همین طور بود.کالای گرون قیمت و استراتژیک و حتی سیاسی و چیزی که به ذهنم اومد اون لحظه، این بود که که از چند هزار سال قبل از تولد مسیح تا همین ارسال تو کشور خودمون،ما آدمها انگار فرقی نکردیم.یه زمانی زیاد بودن مالیات نمک باعث نارضایتی مردم و جرقه ی انقلاب فرانسه و آمریکا رو زدن
مردم میشن کابوس برای حکومتی که به جای زاویه پدرانه ، زاویه ی جنگجویانه به خودش می گیره و دسته ی خوب ها و بدها درست می کنه. 
واقعا دانایان باخردی که در طول تاریخ بودن کجان امروز ؟ هرجا هستن تصمیم گیرنده نیستن.
اینو فقط به خاطر اینترنت نمیگم. کلا همینه
اتفاقا قطع شدن اینترنت ما رو خیلی به فکر فرو برد!

+ ولی خب کلا دیگه چه فرقی داره 

+ میخوام برم خونه ، خیلی سردمه و اعصابمم خورده

+ واقعا گوگل چه نقش اساسی در زندگی ما داشت . امیدوارم دوباره ببینم
سلام 
توی اعتقاداتم کاملا مخالف تایید شدن توسط دیگران هستم و زندگی کردن به میل دیگران و به خاطر حرف مردم رو جز خفت و خواری نمیبینم، ولی ...؛
در عمل تمام زندگیم فقط دارم به میل دیگران عمل میکنم، از پدر و مادر گرفته تا فامیل و دوستان و اطرافیان و کاری مخالف میل اون ها انجام نمیدم، و همه ی این ها به خاطر اینه که مورد تایید دیگران باشیم و اون ها رو از خودمون راضی نگه داریم تحت هر شرایطی.
این مشکلیه که خیلی از ما تو زندگی درگیرش هستیم، راه حل این مشک
کاغذ دیواری 
از مواد مورد استفاده و محبوب جامعه ی ایران برای پوشش دیوار های منازل خود می توانیم به کاغذدیواری تشاره کنیم که دارای مزایای زیادی نسبت به سایر مواد و اجناس و طرح های ساختمانی است و میتوانیم از مزایای ان به موارد زیر اشاره کنیم 
۱.عایق حرارت 
۲.عایق برودت 
۳.عدم نیاز به زیرسازی
۴.طرح ها و انواع مختلف 
۵.اجرای یک روزه
۶.ضد آب و بخار 
که موراد فوق توانسته است که خود را در دل مردم جای کند و تبدیل به یکی از محبوب ترین ها در صنعت تزئینات
سال ها بعد،دانشمندان، یک سرطان جدید کشف می کنند
که برای اولین بار خودش را در بدن یک زن بیست و هفت ساله نشان داده است
دانشمندان می گویند به احتمال بسیار قوی،
این سرطان ریشه در بغض ناشی از صدا نکردن نام محبوب در لحظات سخت دارد...
دانشمندان اضافه خواهند کرد:
نامش را زیاد صدا کنید...حتی اگر محبوب، خود مایه ی بغض باشد...
نمیدونم چرا هروقت به یکی میگم یه شعر بخون تو %۹۰ اوقات میگه:
یه توپ دارم قلقلیه
سرخ و سفید و آبیه
میزنم زمین هوا میره...
شاید به خاطر اینه که همه حفظن اینو
خیلی کم پیش میاد یه شعری از سهراب سپهری،سعدی،حافظی،چیزی بخونن
واقعا به شاعر این ترانه دلنشین و محبوب که تاحالا نفهمیدم کی بوده تبریک میگم

نمیدونم چرا هروقت به یکی میگم یه شعر بخون تو %۹۰ اوقات میگه:
یه توپ دارم قلقلیه
سرخ و سفید و آبیه
میزنم زمین هوا میره...
شاید به خاطر اینه که همه حفظن اینو
خیلی کم پیش میاد یه شعری از سهراب سپهری،سعدی،حافظی،چیزی بخونن
واقعا به شاعر این ترانه دلنشین و محبوب که تاحالا نفهمیدم کی بوده تبریک میگم
«من خود را دوست دارم، روی خود کار می‌کنم و خودسازی می‌کنم تا بتوانم با تمامیت و سرشار بودن خود به تو نزدیک شوم. من از خود مراقبت می‌کنم تا تو مجبور نباشی این کار را برای من انجام دهی. با سرشار بودن است که می‌توانم به خاطر تو خود، هدایا، محبت و تلاشم را بخشش کنم. من تنها کسی هستم که عهده‌دار خود و در نهایت مسئول خود و سلامت خود هستم. از این رو من به عنوان مباشرِ بزرگ‌ترین موهبتی که به من ارزانی شده است، یعنی زندگی‌ام، باید مراقبِ سلامت جسم، آ
۱۷ ویژگی افرادی کـــه همیشه و همه جا محبوب هستند
اگر می خواهید همه جا محبوب و مورد توجه همه باشید می توانید از ۱۷ روشی کـــه در ادامه به شما معرفی کرده ایم استفاده کنید تا به قول معروف همه جا تودل برو باشید.حتما شما هم مثل من چندتایی از این آدم‌ها را میشناسید کـــه نظر همه را به خودشان جلب میکنند!آدم‌هایی کـــه نمیتوان کاریزمایشان را ‏سنجید، اما همه با آن‌ها احساس راحتی میکنند و جذب‌شان میشوند. ‏ آن‌ها چطور این کار را میکنند؟با موهبتی خد
سالی دیگر رو به پایان است
چه بویی داشت عید برایمان در دوران کودکی
هر سال که میگذشت
بزرگتر میشدیم
رشدی که برای همه چشمگیر بود
از جلب توجه اطرافیانمان شادمان میگشتیم
و شب را با حال خوش دیده شدن صبح میکردیم
اما
از یکجایی به بعد
مجبور بودیم طوری دیگر جلب توجه کنیم
با قدرت ، با ثروت ، با زیبایی و... هر آنچه در چنته داشتیم رو میکردیم
البته که در این امر نسبتا هم موفق بودیم
غافل از اینکه
توجهی که به خاطر زیبایی ، به خاطر قدرت و به خاطر ثروت جلب شود
با ا
امروز یه دوقلو با باباشون برای مراقبت ۳ سالگی، اومده بودن مرکز بهداشت!
پوریا و پارسا! شیطون و خواستنی...!
موقع ثبت اطلاعاتشون تو سیستم، باباشون گفت که ۲ ساله از خانمش جدا شده! یه لحظه فکرم رفت پیش بچه ها و ناراحت شدم براشون ولی تمام روز داشتم فکر‌ میکردم کدوم بدتره!؟
اینکه وقتی یه سالته مامان بابات از هم جدا شن و تو آرامش بزرگ شی یا با کلی حس و خاطره بد، ۲۵ سالت بشه و تو جواب اینکه چرا با این همه مشکل جدا نشدین بگن به خاطر بچه هام...!نمیدونم...!
باربری تهران
باربری تهران که با نام تجاری نتسان در بین مردم شهر تهران شناخته شده است. با توجه به قیمت فوق العاده ارزان و کیفیت بالای خدمات باربری و وجود پرسنل باتجربه و متعهد و خودروهای پیشرفته خود در منطقه هفت تهران و سراسر کشور به عنوان بهترین و محبوب ترین باربری در بین مردم مشهور است.
بهترین ارزان ترین باربری منطقه 7
« از نوشته های آرسام »
خب همه چیز تمام شد ، برگردیم به کار و زندگی مان برسیم ‌. شما هم برگردید و به زندگی عادی تان ادامه دهید . 
این احمقانه ترین چیزی است که کسی ممکن است در این برهه به مردم بگوید  که فرض عادی بودن حال مردم وهم است حال هیچ کدامِ ما اصلا خوب نیست .
دانلود آهنگ امید حاجیلی زیم زیم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * زیم زیم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , امید حاجیلی باشید.
دانلود آهنگ امید حاجیلی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Omid Hajili called Zim Zim With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ امید حاجیلی به نام زیم زیم
کجکی ابرویت نیش کژدم استچه کنم افسوس مال مردم استزیم زیم زیم زیم زیمدو چشمان خمارت را کی دارددو ابروی دم مارت را کی دا
اگر اهل بازی های رایانه ای باشید حتما با مفهوم کنسول های بازی آشنایی دارید. نسل آخر این کنسول ها ps4 و xbox one و nintendo switch می باشد. امروز در این مطلب قصد معرفی 5 عنوان از بهترین عنوان های کنسول nintendo switch را داریم. یکی از مواردی که حتما باید در نظر گرفت این است که این کنسول از نظر سخت افزاری از 2 کنسول مایکروسافت و سونی ضعیف تر است، به همین خاطر در عنوان هایی که برای هر 3 کنسول موجود است اگر به دنبال گرافیک بهتر هستید قطعا کنسول نینتندو نمیتواند انتظارات
کدبانو بودن به شش نوع غذا و تنقلات گذاشتن سر سفره نیست. کدبانو بودن یعنی نون پنیر هم که میذاری سر سفره جوری مدیریت کنی که به خنده و خوشی خورده بشه. توهم کدبانو بودن که برداری خودت رو اونقدر با کارهای بیخود میکشی زیر بیگاری که اخرش کل خستگی روز رو هم ادویه میکنی میپاشی رو سفره و میگی همینم از سرتون زیادیه. بعد به خاطر همین غذای زهرمای و اخلاق زهرمارتر توقع تشکر هم داری حتما!
کوروکی توموکو ، دختر محبوب و مورد علاقه ی پسراس ولی فقط تو دنیای بازی . تو دنیای واقعی یه دختر 15 ساله معمولی که کسی بهش توجه نمیکنه با این وجود، وقتی مدرسه طبق انتظاری که داشت پیش نمیره، و به اندازه ای که فکر می کرده محبوب باشه محبوب نیست، نگاهی به خودش در آینه برای اولین بار در چند سال اخیر می ندازه، و به مسئله ای شوک آور پی می بره…
ادامه مطلب
 من وسیب ها با هم رسیده ایم!
محبوب من! کجا دنبال روزهای خوب بگردیم؟ شاید شبی است که زیر نقاب روز پنهان است. دراز شبی که با نقاب روز، چهره پوشانده است. محبوب من! جرأت شکوه ای نیست، اما من از اول می دانستم که هرروز صبح زود، خورشید می آید، فقط برای دیدن شما. از اول می دانستم که آیینه ها فقط می خواهند شما را ببینند. خودم از دورها دیده ام، همین که می گذرید،کوه ها پیش پای شما زانو می زنند.محبوب من! حالا دیگر،همۀ آن کوه ها را باد برده است.محبوب من! یادش به
بسم رب الشهدا  حجت خدا... بعد از تمام شدن عملیات که فهمیدیم محسن اسیر شده یکی از بچه های حیدریون آمد و فیلم لحظه اسارت رو بهم نشون داد که تیر به پهلوء محسن خورده بود و نشوندنش عقب تویوتا و میزدنش لباش از تشنگی خشک خشک بود. یکی از داعشی ها آمد و گفت فردا از همین شبکه ویژه برنامه ای داریم. فردا دوباره به آن شبکه مراجعه کردم محسن را دیدم که دارند شکنجه میدن، روی زخمش مرهم گذاشته بودن و به شهر القائم برده بودن چند بار با طناب از گردن آویزانش کردن صدا
1- جاذبه های بی نظیر امام راحل:
✅ ناکامی دشمنان در کم رنگ کردن یاد و نام امام در طول سالها✅ ماندگاری روز قدس بعد از چهل سال آن هم به وسیله توده های مردم✅ حضور اجتماعات عظیم مردمی در مراسم ارتحال بعد از ۳۰ سال
2- سرّ جاذبه امام راحل:
✅ حکیم و باتدبیر بودن امام✅ شجاع و مجاهد بودن امام ✅ پارسا و پرهیزکار بودن امام✅ ظلم ستیز و حامی مظلومان بودن ✅ عدالتخواهی و صادق بودن
هر کس با این خصوصیات باشد دلها به اوجذب میشود این وعده خداست
ادامه مطلب
همه شان یا به خاطر بوفون رفته اند به یوونتوس،
یا به خاطر عظمت تاریخچه به یونایتد،
یا به خاطر جذابیت پروژه جاه طلبانه، به پاریسن ژرمن.
اخبار فوتبال را که دنبال می کنی عجیب است.
هیچ کس به خاطر پول به هیچ تیمی نمی رود مگر در لیگ چین و قطر!!!

پ.ن: صداقت غربی ها دارد دیوانه ام می کند.
چقدر خوب اند این غربی های قانون مدارِ اخلاق گرا.
سگ سراب یک نژاد ایرانی به دلیل قدرت و فیزیک سالمی که دارد خیلی مشهور و محبوب می باشد.
مردم جهان این سگ را به نام ” ماستیف ایرانی ” ، ” شپرد ایرانی ” و ” سگ سرابی ” نیز می شناسند.
مردم ایران زمین مخصوصا قسمت های شمالی ، این نژاد را به عنوان یک سگ نگهبان در برابر خطرات احتمالی به کار می گرفتند. و در حال حاضر نیز تعداد زیادی از افراد ایرانی از سگهای سرابی به عنوان نگهبان خانه ، باغ ، ویلا ، کارگاه و گله هایشان استفاده می کنند.سگ سرابی جزو یکی
اگر می خواهید محبوب باشید و در لیست جستجویهای برتر در گوگل ، بینگ و یاهو قرار بگیرید ، باید بدانید که چگونه در آنجا لیست شده اید. مردم ایده های مختلفی در مورد چگونگی رتبه بالا در موتورهای جستجو دارند. – برخی می گویند ، همه چیز در مورد محتوا – برخی می گویند …The post 4 ابزار تجزیه و تحلیل لینک SEO appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2StpvM6
مشاهده مطلب در کانال
دیشب با عمه رفتیم پیتزا فروشی سلول ۱۶ ، ایده این پیتزا فروشیو مثه اینکه دونفر که تو زندان بودن (فک کنم به خاطر مهریه ) داشتن ، که الان ۱٪ از پولاشونو صرف زندانیای غیر عمد میکنن ، گارسونا خیلی خوش برخورد بودن ، همشون لباس مشکی و سفید راه راه پوشیده بودن ، و داخلش بشکه و میله بود ، حتی ظزفاشم شبیه زنداییا بود ، ایده جالبی بود۰
عکسو چطور میچرخونن ؟☹
دیشب با عمه رفتیم پیتزا فروشی سلول ۱۶ ، ایده این پیتزا فروشیو مثه اینکه دونفر که تو زندان بودن (فک کنم به خاطر مهریه ) داشتن ، که الان ۱٪ از پولاشونو صرف زندانیای غیر عمد میکنن ، گارسونا خیلی خوش برخورد بودن ، همشون لباس مشکی و سفید راه راه پوشیده بودن ، و داخلش بشکه و میله بود ، حتی ظزفاشم شبیه زنداییا بود ، ایده جالبی بود۰
عکسو چطور میچرخونن ؟☹
سیاستگذاران هالیوود برای ترویج همجنس‌بازی و طبیعی نشان‌دادن آن، داستان‌های محبوب و کلاسیک را بازسازی می‌کنند و با تحریف محتوای آن، شخصیت‌های هم‌جنس‌باز را در آن می‌گنجانند.
یکی از موارد، داستان محبوب «آنه شرلی» است که یک قدمت صدساله دارد؛ ولی ترویج‌کنندگان همجنس‌بازی در هالیوود، این بار به سراغ این داستان محبوب رفته‌اند و در نسخه جدیدی که از روی آن ساخته‌اند، انحرافات اخلاقی را ضمیمه شخصیت‌های داستان کرده‌اند؛ که موجب اعتراض
هنگامی که سریال Friends اولین بار در سال ۱۹۹۴ بر روی آنتن رفت، هیچ کس فکرش را هم نمی​کرد که روزی این چنین بزرگ و محبوب شود؛ همه فکر می​کردند با یک سریال عادی روبرو هستند، اما سریال Friends موفق شد به یکی از پرطرفدارترین سریال​های دهه ۹۰ و حتی همین امروز تبدیل شود، در حالی که همچنان در حال یافتن طرفداران بی​شمار دیگری در نقاط مختلف دنیاست.
 امروزه بیشتر مردم عصبانی هستند اما علت این بی اعصاب بودن چیست برای کنترل این عصبانیت با ما همراه باشید
علت بی اعصاب بودن مردمزمانی که عوامل و شرایط بیرونی فرد را در شرایطی قرار می‌دهند که از او انتظاراتی برود که فراتر از توانایی‌ها، امکانات و منابع او است، فرد دچار استرس شده و پاسخی که شخص از نظر احساسی، عصبی و فیزیولوژیک باید به این توقعات و شرایط محیطی بدهد، باعث استرس در او می‌شود.
گرفتگی عضلات، تغییرات خلقی، افسردگی و اضطراب، خارش،
من، روی مسائل جنسی حساسم. وقتی حرفش می‌شه، گوشم تیز می‌شه.
من، انسانم. انسان، نسبت به چیزی که ازش منع شده، حریص‌تره.
من، از این که خیلِ کثیری از کسایی که کوچیک‌تر از منن رابطه‌ی جنسی رو تجربه کردن و عشق و حال می‌کنن، ناراحتم. بخشیش به خاطر این که خودم تا حالا انجام ندادم، و بخشیش به خاطر این که بی‌قید و بندی رو ظلم به همسران آینده‌شون می‌دونم (که خودمم ممکنه قربانی باشم).
گاهی، حس می‌کنم از همه چی متنفرم. از خودم، از دور و بریام، از مردم، ا
رو دلم انگاری یه وزنه ی سنگین و بزرگ گذاشتن خیلی سنگین 
یه چیزی انگار قلبمو فشار میده شاید عذاب وجدان دلاییه که شکستم شاید به خاطر حس نفرتی که تو عمق دلم کاشته شاید به خاطر یادآوری همه ی حماقتاییه که کردم یا به خاطر حرفی که زدم و پاش نموندم 
اگه به خاطر یکی از اینا بود که خوب بود ولی وقتی به خاطر همه ی ایناس میشه نور علی نور . 
کاش میشد یه کاری کنم با این وزنه ی لعنتی کاش میشد درستش کنم این تپش قلبی رو که پایین نمیاد کاش میشد یه کاریش کرد 
دیگه حت
انسان همیشه به دنبال برتر و محبوب بودن، بوده و هست و
خواهد بود.
هر کسی دنبال راهی می رود و برایش برتر بودن نزد عده ای خاص
مهم است.
اما ملاک برتری و گرامی بودن، چیست؟
اصلا این برتری، نزد چه کسی اهمیت دارد؟
آیا برتر بودن در دنیایی که زودگذر و ناپایدار است، اهمیت
دارد؛ یا محبوب بودن در دنیای بی پایان؟
إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَ اللَّهِ أَتقاکُم1
اگر تقوا را در لحظه لحظه زندگی، رعایت کنیم، محبوب خداوند
خواهیم شد و چه سعادتی بالاتر از این...
منبع:
1.   
نماینده مجلس و یا کاندیدای انتخابات مجلس باید مهارت های مختلفی جهت انجام هرچه بهتر وظایف خود داشته باشد.اولین مهارت نمایندگان مجلس برنامه ریزی است زیرا در جامعه ما وظیفه مجلس برنامه ریزی تعریف شده بنا بر قول آیت الله عمید زنجانی مجلس ما، مجلس قانونگذاری نیست بلکه مجلس برنامه ریزی است. اولین شرط برنامه ریزی در مجلس برخورداری از تخصص های لازم در کشور است.برنامه ریزی از شروع انتخابات مجلس تا پایان دوره نمایندگی.نمایندگان مجلس باید نخبگا
از کشتن مردم توی آبان ناراحتیم. 
از ترور شهید سلیمانی ناراحتیم. 
از سوء استفاده‌ی سیاسیون از جسد شهید روی زمین مونده ناراحتیم.  
از سوء استفاده از اسم شهید برای مظلوم نمایی رژیم برای انتخابات ناراحتیم. 
از شیربرنج بودن مسئولین و پررو شدن امریکا در حدی که اولین بار توی تاریخ علنا جلوی مردم ایران قرار گرفته ناراحتیم. 
از کشته شدن مردم کرمان توی تشییع ناراحتیم. 
از بی تفاوتی بی‌وطن‌ها و خوشحالی دشمن‌ها از حادثه کرمان ناراحتیم
خدایا، چرا ما
 آقای پرزیدنت سال هاست که با وعده های عوام فریب٬ ساده لوحان را گول زده اید وعده هایی جذاب که نتیجه ی هیجان انگیزی در ظاهر داشته ولی زندگی و معیشت مردم را سالهاست که دارد به تباهی می کشاند٬ مردمی که حداقل خوراکشان در سخت ترین شرایط تخم مرغ بود حتی قدرت خرید تخم‌مرغ را برایشان سخت کردیم البته به نظر طبیعی است کسی که در خانه ای ۸۰ میلیاردی زندگی می کند درک دغدغه‌ی یک لقمه نان برایش سخت باشد٬ ولی چه کار می‌شود کرد بصیرت که در فردی نباشد حماقت جا
مدتی است عده‌ای دست به شماتت مردم می‌زنند و وضع بد اقتصادی کشور را نتیجه‌ی
صندوق رأی می‌دانند. در جواب، از توضیحِ اینکه اساساً چه مقدار از تصمیم‌سازی‌های
کلان کشور در اختیار نهادهای «انتخابی» است می‌گذرم. سخنم این است که همان‌قدری که
مردم ایران به‌خاطر انتخاب خودروهای کم‌کیفیت، در تصادفات جاده‌ای و آلودگی هوا
مقصرند، در وضعیت اقتصادی هم می‌شود آن‌ها را مقصر دانست. شهروندی که ناچار است
بین پراید و تیبا انتخاب کند را نباید به خاطر ک
اخبار روز تحریریه معماری آرل
طراحی خانه یا ویلا همیشه یک چالش واقعی برای معماران است؛
زیرا علاوه بر کاربردی بودن بایستی نیازهای کاربر را بر اساس فعالیت های روزمره  و لایف استایل پوشش دهد .
بنابراین، جای تعجب نیست که پروژه های مسکونی محبوب ترین بخش پروژه ها در وبسایت ArchDaily را تشکیل می دهند.
این وبسایت در سال 2019 بیش از 1000 خانه را منتشرکرده و پروژه هایی با مقیاس ها، زمینه ها با تنوع زیادی از پروژه های خلاقانه معماران را ارائه می دهد و به عنوان ی
سگ پامرانین با قیافه بامزه و خندان و خز پفکی و پرپشت و دم برگشته اش یکی از نژادهای سگ محبوب در ایران هست.تو ایران اونا از روی ظاهرشون اون ها رو به سگ پامرانین خرسی و روباهی تقسیم بندی میکنن!این سگ خانگی دارای نژادهای مختلفی می باشد که این نژاد ها بخاطر شباهتی که به دیگر حیوانات دارنداسم های آن حیوانات را به عنوان پسوند بعد اسم خود گرفته اند.یک نوع از این نژاد به خاطر شباهت زیادی که از لحاظ ظاهری به روباه دارد اسم “سگ پامرانین روباهی” را به خو
رهبر معظم انقلاب اسلامی:عدالت به معنای یکسان بودن همه برخورداریها نیست، به معنای یکسان بودن فرصت هاست،یکسان بودن حقوق است. همه باید بتوانند از فرصت های حرکت وپیشرفت بهرمند شوند. باید سرپنجه عدالت گریبان ستمگران ومتجاوزان از حدود را بگیرد و مردم به این اطمینان پیدا کنند.1385/8/20

این یعنی عدالت علی وار.
+ تا یه ربع پیش خواب بودم. از دیروز ظهر تا الان کلا رو هم رفته یک ساعت بیدار نبودم. هر دفعه هم بیدار شدم اومدم اینجا و وبلاگ، باز چشام رفت و خوابیدم :|

+ درد بدنم و همینطور معده ام خیلی بهتره، شایدم از مسکناست شایدم بهتر شده واقعا! ولی کلا گیج و بی حالم...

+ دیگه حتی به علوم پایه فکر هم نمیکنم. فقط پنج شنبه بشه برم آزمونو بدم و تمام! :| یعنی من مردم 90 تا از 200 تا رو نتونم جواب بدم؟! استرسی که به خاطر رویارویی با بچه ها دارم به خاطر خود آزمون ندارم...

+
آقای مهاجری «هشدار بزرگ» داده است به نظام! درباره مشارکت مردم در انتخابات مجلس یازدهم!
و من در «روزلاگ» پاسخ داد که خوش انصاف: حداقل به احترام خوانندگان روزنامه، که بعضی از آنها به خاطر قیمت ارزان آن، هنوز هم به عشق روزنامه بازی، و ورق زدنش آنرا می خرند، یک کلمه از «کرونا» هم می نوشتی! یک کلمه هم از گرانی، تورم، بیکاری و... می گفتی!
آقای مهاجری البته در مسیری است که مرحوم هاشمی «راهبر» آن بود...
و می دانیم که روزنامه جمهوری اسلامی روزنامه محبوب
برای قهوه سرد و غذای شب مانده
برای دیدن صدباره ی پدر خوانده
برای آن ها که در تنت مرور شدند
به خاطر آنهایی که از تو دور شدند
به خاطر غزل گیر کرده در دهنت
برای مرده ی جا مانده زیر پیرهنت
برای چاقو دادن به دست های جدید
برای دوست شدن با شکست های جدید
به خاطر همه گریه های نیمه شبی
خدای گم شده در چند جمله عربی 
برای خاطر شعر، این دکان رنگ رزی
برای این ادبیات فاخر عوضی 
به رقص مرگ میان تنت ادامه بده
نفس بگیر و به جان کندنت ادامه بده
من خودم را دوست دارم.
♦️پس با دل و جان در حال زندگی می کنم.
♦️و با این آگاهی که آینده ام درخشان و شادمان و ایمن است، هر لحظه را به خوبی تجربه می کنم.
♦️زیرا من فرزند محبوب کائناتم و کائنات با مهر و محبت از اکنون تا ابد از من مراقبت می کند.
♦️در جهانم همه چیز نیکوست.
@TheSFA

میتوان خیلی راحت خاطرات آدم های ساده را تغییر داد.
اگر چندبار زیر گوششان دروغی بخوانی و وانمود کنی که حقیقت همان است که تو میگویی، خاطراتشان را ( فقط به خاطر تو ) عوض می کنند، اشک هایشان را به دست فراموشی سپرده، رنج هایی که کشیده اند را به دست باد می سپارند و همان تصویری را در ذهنشان می سازند که تو میخواهی.
آدم های ساده را خیلی راحت می توان گول زد.
مایه اش یک زبان چرب و نرم است که خامشان کند و تا ابد مریدت شوند.
و چه قدر این آدم های ساده زیادند. آدم
دموکراسی واژه ای است برگفته از واژه یونانی «demos»به معنای مردم و krato یا cratia به معنای قدرت.    «Demos»در کاربرد آنتی یا یونانی به معنای جمع روستاییان بود است و از این رو هر واحد روستایی را در آن  demoi   و ساکنان آن را demotai می نامند . در سده پنجم پیش از میلاد تغییری در معنای دموس پدید آمد و این واژه بر اجتماع همه مردم آتن اطلاق شد که برای اجرای کار های حکومتی گرد هم می آمدند . در سال 509 میلادی در نتیجه اصلاحات گلیستن ، قانونگذار آتن، اداره جامعه به دست ر
صبح ساعت شیش از خواب بیدار می‌شی تا تمرینای ریاضی رو بنویسی. اصلا کی می‌دونست که تمرین ریاضی داریم؟
ابرا اومدن پایین. پایین پایین. تو ابرا راه می‌ری تا برسی به مدرسه. تیکه‌های کوچیک یخ می‌ریزن رو سر و صورتت. چه ناز، چه قشنگ. 
می‌رسی. حالا کی می‌دونست که می‌تونی هم عاشق ریاضی باشی و هم پنج بار یه سوال رو حل کنی و به نتیجه نرسی، چون هر بار به جای معکوس، عددا رو قرینه کردی. که می‌تونی هر بار چرت‌و‌پرت بنویس چون چشمات آلبالوگیلاس می‌چینن و من
حکایت می‌آورند که حق تعالی می‌فرماید که ای بندهٔ من، حاجت تو را در حالت دعا و ناله زود برآوردمی، امّا در اجابت جهت آن تأخیر می‌افتد تا بسیار بنالی که آواز و نالۀ تو مرا خوش می‌آید. مثلاً، دو گدا بر در شخصی آمدند؛ یکی مطلوب و محبوب است و آن دیگر عظیم مبغوض است. خداوند خانه گوید به غلام که زود ،بی تأخیر، به آن مبغوض نان پاره بده تا از درِ ما زود آواره شود؛ و آن دیگر را که محبوب است وعده دهد که هنوز نان نپخته‌اند، صبر کن تا نان برسد.
مبغوض=مورد خش
بیاید یکم حرف حسابی بخونیم.
ای حسن! در زندگی بلندنظر و بزرگ منش باش. هرگز راضی مشو که دامن قناعت و عزت تو به هوس‌های ناچیز آلوده گردد؛ زیرا هرچه در دنیا دوست‌داشتنی و محبوب جلوه کند، از شرافت محبوب‌تر و دوست‌داشتنی‌تر نخواهد بود.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
سگ پامرانین با قیافه بامزه و خندان و خز پفکی و پرپشت و دم برگشته اش یکی از نژادهای سگ محبوب در ایران هست.تو ایران اونا از روی ظاهرشون اون ها رو به سگ پامرانین خرسی و روباهی تقسیم بندی میکنن!این سگ خانگی دارای نژادهای مختلفی می باشد که این نژاد ها بخاطر شباهتی که به دیگر حیوانات دارنداسم های آن حیوانات را به عنوان پسوند بعد اسم خود گرفته اند.یک نوع از این نژاد به خاطر شباهت زیادی که از لحاظ ظاهری به روباه دارد اسم “سگ پامرانین روباهی” را به خو
سلام 
من دختری ۲۴ ساله ام، از بچگی حالم از چهره ی خودم بهم میخورد و همیشه به زیبایی بقیه حسودیم میشد و این حس الان هم با منه، من از بچگی مجبور به پوشیدن چادر بودم، حتی قبل از سن تکلیف، به خاطر تعصب حال بهم زن خانواده مادریم، (به حجاب اعتقاد دارم اما چادر حالم رو بهم میزنه) و همچنین اجازه دست زدن به صورتم رو ندارم و همچنین آرایش کردن، پس چه جوری باید قیافه ام تغییر کنه و مورد پسندم بشه، حتی به خاطر وجود چادر نمیتونم یه لباسی که بهم بیاد بپوشم.
دو
خلاصه خبر: سیداحسان قاضیزاده هاشمی نماینده مردم در مجلس با اشاره به جلسه امروز شورای نظارت بر مذاکرات در هیئت نظارت بر صدا و سیما در جلسه امروز ارتباطات و پخش در…
منبع:https://big-news.ir/صداوسیما-به-خاطر-پایتخت۶-تذکر-گرفت/
این نوشته در دسته فرهنگ و هنر منتشر شده است.
مشاهده مطلب در کانال
دولت روحانی برابر است با:
دولت گرانی و نوسان شدید ارز.
دولت گرانی اجناس و کالاهای اساسی و مایحتاج مردم.
دولتی که فاصله طبقاتی را به صورت نمایی افزایش داد.
دولتی که به جای کار برای مردم ، فقط شعار داد.
دولتی که همه چیزش سیاسی بود( یارانه دادنش، مذاکره برجامش ، کمک به زلزله زده ها در آن ، کمک به سیل زده ها در آن و...)
دولتی که همه گروه های غیردولتی ، به نیابت از آن دولت ، به مردم خدمت می رسانند.
دولتی که همه اش به دنبال فرافکنی است.
دولتی که تکلیفش با خ
معمولا لپ تاپ های ایسوس در بین مردم کشور ما جایگاه خوبی دارند و از طرفی نیز ایسوس با تهیه ی لپ تاپ های مختلف که تقریبا همه ی نیاز هارا پوشش می دهد توانسته از زمان ورود به ایران تا به امروز فروش خوبی داشته باشد .
معمولا در بین مقایسه های لپ تاپ ها با هم اگر یک لپ تاپ ایسوس وجود داشته باشد و با سایر لپ تاپ های مشابه در همان رده مقایسه شود مردم ترجیح می دهند که از لپ تاپ ایسوس استفاده کنند .
در زمینه های مختلف از جمله بازی ، مهندسی ، اداری و … ایسوس ل
سالاد سزار یکی از محبوب ترین سالادهای دنیا و ایران می باشد که به خاطر طعم های متفاوت و دلچسبی که در آن قرار گرفته اند معروف شده است. این سالاد اولین بار توسط سرآشپز سزار کاردینی (cesare cardini) که یکی از مهاجران جنگ جهانی اول به ایالت کالیفرنیا و شهر سن‌دیه‌گو بود؛ درست شد
سزار کاردینی بعد از چند سال کار در سن‌دیه‌گو، به تجوانای مکزیک مهاجرت و در همانجا رستوران خود را برپا کرد. در سال ۱۹۲۴ میلادی برای جشن ۴ جولای، سزار این سالاد محبوب را درست می‌
دکتر روحانی در کوران مشکلات اقتصادی مردم کشورمون(که نیاز به کلید تدبیر داره) گفتند که:
“با شنود نمی‌شود مردم را محاکمه کرد…؛ امام خمینی دو قاضی عالی‌رتبه را به خاطر توجه به شنود عزل کرد.”

دقّت کنین
اینکه در این وضعِ لَنگیِ تاریخیِ چرخِ اقتصادِ ایران، آیا طرح چنین مسائلی
باهدف پرت کردن حواس مردم به سمت مسائل حاشیه ای هست یا خیر، بماند…؛
فعلاً با این تاکتیک آشنا کاری نداریم؛
امّا
ماجرای شنود که آقای روحانی روی اون کلید کرده و ازش صحبت می
مذاکره نمی کنیم و با خاطر سلامتی مردم ، مالیات حداقلی منتفی است.

دو چالش پیش روی دولت است. دولت با کمبود منابع رو به رو است. که بخش اعظم آن تحریم نفت و منابع بلوکه و تحریم اقتصاد است. و چاره ی آن توافق و مذاکره است. این را که از اول بسته اند . و مذاکره منتفی است.
بحث دوم تامین منابع از طریق مالیات است. که خوب است. دولت به خاطر کرونا از مالیات نمی گذارد. چون اگر به خاطر سلامتی مردم از مالیات چشم بپوشد باید از مذاکره موضوع تحریم را حل کند. دولت حتی به

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها